ESH476M025AC3AA
MFR.Part #
ESH476M025AC3AA
JLCPCB Part #
C1580484
Description
-40℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 25V 2mm 47uF 5mm 90mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS