ESH337M035AH1AA
MFR.Part #
ESH337M035AH1AA
JLCPCB Part #
C1498010
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 330uF 35V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS