ESH337M025AG3AA
MFR.Part #
ESH337M025AG3AA
JLCPCB Part #
C1669108
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 25V 3.5mm 300mA@120Hz 330uF 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS