ESH227M050AH2AA
MFR.Part #
ESH227M050AH2AA
JLCPCB Part #
C1581499
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 415mA@120Hz 50V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS