ESH227M035AH1AA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ESH227M035AH1AA
JLCPCB Part #
C1586495
Package
Plugin,D10xL13.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 13.5mm 2000hrs@105℃ 220uF 315mA@120Hz 35V 5mm ±20% 插件,D10xL13.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS