ESH227M016AE3AA
MFR.Part #
ESH227M016AE3AA
JLCPCB Part #
C1579564
Description
-40℃~+105℃ 16V 2.5mm 2000hrs@105℃ 220mA@120Hz 220uF 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS