ESH226M035AC3AA
MFR.Part #
ESH226M035AC3AA
JLCPCB Part #
C1579515
Description
-40℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 22uF 2mm 35V 5mm 65mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS