ESH226M025AC3AA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ESH226M025AC3AA
JLCPCB Part #
C1580378
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 22uF 25V 2mm 5mm 60mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS