ESH108M050AM7AA
MFR.Part #
ESH108M050AM7AA
JLCPCB Part #
C1584992
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.11A@120Hz 1000uF 16mm 2000hrs@105℃ 50V 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS