ESH108M035AL3AA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ESH108M035AL3AA
JLCPCB Part #
C1580462
Package
Plugin,D13xL22mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 13mm 2000hrs@105℃ 22mm 35V 5mm 900mA@120Hz ±20% 插件,D13xL22mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS