ESH106M035AC3AA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ESH106M035AC3AA
JLCPCB Part #
C1019547
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10uF 2000hrs@105℃ 2mm 35V 44mA@120Hz 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS