ESG226M250AL3AA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ESG226M250AL3AA
JLCPCB Part #
C1651071
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 13mm 160mA@120Hz 2.5Ω 22uF 250V 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS