ESE228M050AN2AA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ESE228M050AN2AA
JLCPCB Part #
C5113332
Package
Plugin,D18xL38mm
Description
-40℃~+105℃ 1.36A@120Hz 1000hrs@105℃ 18mm 2200uF 38mm 50V 7.5mm ±20% 插件,D18xL38mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS