ESE226M160AH2AA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ESE226M160AH2AA
JLCPCB Part #
C5113331
Package
Plugin,D10xL17mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10mm 130mA@120Hz 160V 17mm 22uF 5mm ±20% 插件,D10xL17mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS