ESC477M016AH1AA
MFR.Part #
ESC477M016AH1AA
JLCPCB Part #
C1584968
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16V 2000hrs@105℃ 470uF 5mm 720mA@120Hz 85mΩ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS