ESC127M050AG6AA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ESC127M050AG6AA
JLCPCB Part #
C5113326
Package
Plugin,D8xL22mm
Description
-40℃~+105℃ 120uF 2000hrs@105℃ 22mm 3.5mm 390mA@120Hz 50V 8mm ±20% 插件,D8xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS