ESC107M016AC3AA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ESC107M016AC3AA
JLCPCB Part #
C1581132
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 100uF 140mA@120Hz 16V 2000hrs@105℃ 2mm 370mΩ 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS