ERP610W472MEJ0
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ERP610W472MEJ0
JLCPCB Part #
C600270
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+125℃ 4.7nF 760V X1,Y1 ±20% 插件,P=12.5mm Safety Capacitors