ERP610W222MERY
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ERP610W222MERY
JLCPCB Part #
C2173545
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+125℃ 2.2nF 760V X1,Y1 ±20% 插件,P=12.5mm Safety Capacitors