ELH687M200AR3AA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ELH687M200AR3AA
JLCPCB Part #
C3721264
Package
Plugin,D25xL37mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 121mΩ@20kHz 2.3A@120Hz 2000hrs@85℃ 200V 25mm 37mm 680uF ±20% 插件,D25xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS