ELH108M250AS5AA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ELH108M250AS5AA
JLCPCB Part #
C1017206
Package
Plugin,D30xL47mm
Description
-25℃~+85℃ 1000uF 10mm 2000hrs@85℃ 250V 3.3A@120Hz 30mm 47mm 93mΩ@20kHz ±20% 插件,D30xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS