ELG107M450AR2AA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ELG107M450AR2AA
JLCPCB Part #
C1583008
Package
Plugin,D25xL32mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 2000hrs@105℃ 25mm 32mm 450V 600mA@120Hz 628mΩ@20kHz ±20% 插件,D25xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS