EEV687M016A9PAA
MFR.Part #
EEV687M016A9PAA
JLCPCB Part #
C2163816
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10mm 16V 2000hrs@105℃ 680uF 80mΩ@100kHz 850mA@100kHz ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS