EEV107M035S9HAA
MFR.Part #
EEV107M035S9HAA
JLCPCB Part #
C1882466
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2000hrs@105℃ 280mA@100kHz 340mΩ 35V ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS