EEV106M035A9BAA
MFR.Part #
EEV106M035A9BAA
JLCPCB Part #
C3829354
Package
SMD,D4xL5.65mm
Description
-55℃~+105℃ 1.93Ω@100kHz 10uF 2000hrs@105℃ 35V 4mm 5.65mm 90mA@100kHz ±20% SMD,D4xL5.65mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS