EE2-12TNUH-L
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
EE2-12TNUH-L
JLCPCB Part #
C2153491
Package
SMD,7.5x15mm
Description
-40℃~+85℃ 12V 1ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 220V@DC、250V@AC 2A 2ms Dual Coil Silver Alloy SMD,7.5x15mm Magnetic Latching Relays ROHS