EE2-12TNUH
MFR.Part #
EE2-12TNUH
JLCPCB Part #
C1560597
Package
SMD,7.5x15mm
Description
-40℃~+85℃ 12V 1ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 220V@DC、250V@AC 2A 2ms Dual Coil Silver Alloy SMD,7.5x15mm Magnetic Latching Relays ROHS