EDT157M010S9LAA
MFR.Part #
EDT157M010S9LAA
JLCPCB Part #
C6611674
Package
SMD,D8xL6.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 10V 150uF 6.5mm 75mA@120Hz 8mm ±20% SMD,D8xL6.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS