EDT108M010A9PAA
MFR.Part #
EDT108M010A9PAA
JLCPCB Part #
C2165925
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-40℃~+125℃ 10.5mm 1000uF 10V 10mm 180mA@120Hz 2000hrs@125℃ ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS