EDT107M035A9MAA
MFR.Part #
EDT107M035A9MAA
JLCPCB Part #
C3829493
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-40℃~+125℃ 10.5mm 100uF 130mA@120Hz 2000hrs@125℃ 35V 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS