EDT107M025A9LAA
MFR.Part #
EDT107M025A9LAA
JLCPCB Part #
C2165156
Package
SMD,D8xL6.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 100uF 25V 6.5mm 75mA@120Hz 8mm ±20% SMD,D8xL6.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS