EDT107M025A9HAA
MFR.Part #
EDT107M025A9HAA
JLCPCB Part #
C2165153
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-40℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 100uF 25V 6.3mm 70mA@120Hz 8mm ±20% SMD,D6.3xL8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS