EDK477M025A9PAA
MFR.Part #
EDK477M025A9PAA
JLCPCB Part #
C3829835
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10.5mm 10mm 2000hrs@85℃ 25V 380mA@120Hz 470uF ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS