EDK475M025A9BAA
MFR.Part #
EDK475M025A9BAA
JLCPCB Part #
C2164841
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 22mA@120Hz 25V 4.7uF ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS