EDK337M035A9PAA
MFR.Part #
EDK337M035A9PAA
JLCPCB Part #
C2165567
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10.5mm 10mm 2000hrs@85℃ 330uF 350mA@120Hz 35V ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS