EDK337M025A9MAA
MFR.Part #
EDK337M025A9MAA
JLCPCB Part #
C2165256
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10.5mm 2000hrs@85℃ 25V 270mA@120Hz 330uF 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS