EDK336M6R3S9BAA
MFR.Part #
EDK336M6R3S9BAA
JLCPCB Part #
C2165021
Package
SMD,D4xL5.65mm
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 22mA@120Hz 33uF 4mm 5.65mm 6.3V ±20% SMD,D4xL5.65mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS