EDK336M050A9MAA
MFR.Part #
EDK336M050A9MAA
JLCPCB Part #
C2165252
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-40℃~+85℃ 120mA@120Hz 2000hrs@85℃ 33uF 50V ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS