EDK336M010A9BAA
MFR.Part #
EDK336M010A9BAA
JLCPCB Part #
C2164842
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-40℃~+85℃ 10V 2000hrs@85℃ 29mA@120Hz 33uF ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS