EDK226M025A9GAA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
EDK226M025A9GAA
JLCPCB Part #
C2163082
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 22uF 25V 55mA@120Hz ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS