EDK226M025A9DAA
MFR.Part #
EDK226M025A9DAA
JLCPCB Part #
C2164896
Package
SMD,D5xL5.65mm
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 22uF 25V 35mA@120Hz 5.65mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.65mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS