EDK226M010A9BAA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
EDK226M010A9BAA
JLCPCB Part #
C2164891
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-40℃~+85℃ 10V 2000hrs@85℃ 22uF 28mA@120Hz ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS