EDK107M035A9MAA
MFR.Part #
EDK107M035A9MAA
JLCPCB Part #
C2165240
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-40℃~+85℃ 100uF 180mA@120Hz 2000hrs@85℃ 35V ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS