EDK107M016A9HAA
MFR.Part #
EDK107M016A9HAA
JLCPCB Part #
C2165047
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-40℃~+85℃ 100uF 16V 2000hrs@85℃ 6.3mm 85mA@120Hz 8mm ±20% SMD,D6.3xL8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS