EDK106M025S9BAA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
EDK106M025S9BAA
JLCPCB Part #
C5686676
Package
SMD,D4xL5.65mm
Description
-40℃~+85℃ 10uF 2000hrs@85℃ 24mA@120Hz 25V 4mm 5.65mm ±20% SMD,D4xL5.65mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS