EDH687M035A9RAA
MFR.Part #
EDH687M035A9RAA
JLCPCB Part #
C3829655
Package
SMD,D12.5xL14mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 14mm 2000hrs@105℃ 35V 590mA@120Hz 680uF ±20% SMD,D12.5xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS