EDH685M050S9DAA
MFR.Part #
EDH685M050S9DAA
JLCPCB Part #
C2164924
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 30mA@120Hz 50V 6.8uF ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS