EDH685M025A9BAA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
EDH685M025A9BAA
JLCPCB Part #
C2164809
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 25V 25mA@120Hz 6.8uF ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS