EDH477M010A9MAA
MFR.Part #
EDH477M010A9MAA
JLCPCB Part #
C2165299
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 2000hrs@105℃ 320mA@120Hz 470uF ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS