EDH475M400A9RAA
MFR.Part #
EDH475M400A9RAA
JLCPCB Part #
C3829975
Package
SMD,D12.5xL14mm
Description
-25℃~+105℃ 12.5mm 14mm 2000hrs@105℃ 4.7uF 400V 45mA@120Hz ±20% SMD,D12.5xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS